Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Rozcięcie dłoni a trudności w wyprostowaniu palca


Gość Paweł92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam całkiem uciążliwy problem, ponad tydzień temu myjąć naczynia pękła mi w rękach szklanka, która rozcięła mi głęboko rękę, w szpitalu nakleili mi takie naklejki które trzymały ranę zamkniętą, kazano mi iść 2 dni później do lekarza, problem w tym że jestem w uk nie byłem zarejestrowany, a umówiona wizyta była tydzien póżniej, po tygodniu od zdarzenia ściągnąłem pierwszy raz opatrunek, przemyłem i znowu nakleiłem takie naklejki, zauważyłem problem, rana jest już zagojona, poza rozcięciem na skórze które wygląda na takie które nie ma zamiaru się już złączyć, nie wiem co robić, wizytę mam dopiero za 2 dni, a rana jaka była 4 dni temu taka jest do teraz, nie krwawiąca w środku zagojona, lecz gdy zdejmę z niej naklejki robi się wcięcie na głębokość z 2ch milimetrów no i szerokość z 2mm, boję się o to bo nie mogę przez nią wyprostować małego palca (uczucie rozciągania rany i obawa przed pęknięciem) czy wie ktoś jak z tym postępować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lek. Jacek Ławnicki

Witam! Opis może wskazywać na nieprawidłowe gojenie się rany. W obecnej sytuacji pozostaje Panu cierpliwie poczekać do ustalonego terminu wizyty. Specjalista będzie miał możliwość oceny rany. Jeśli zajdzie taka potrzeba to zostanie zaproponowane odpowiednie leczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×