Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Uraz kostki przy opuchliźnie i kłującym bólu


Gość magda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie W sylwestra zostałam potracona przez wózek widłowy, tzn. noga weszła mi w koło, wiem ze brzmi to śmiesznie ale wyglądało fatalnie. Pracodawcy chcieli zabrać mnie na pogotowie ale jakoś tak wydawało mi sie ze wszystko ok, noga strasznie spuchła obok kostki, ale ruszałam palcami i całą kostką bez żadnego problemu, rozbiłam sobie dobę okłady z lodu, za dwa dni normalnie poszłam do pracy, miałam spuchnięte ale dziwnie mnie nie bolało. Sińca też nie miałam wielkiego nawet byłam zaskoczona, bo uderzenie było duże. Teraz upłynęło już dużo czasu a ja koło kostki w stroną pięty mam taki twardy jak kamień guz, taki żylasty, i zaczyna mnie boleć... nie wiem co mam robić :( poruszam stawami, palcami kostką w dalszym ciągu bez problemu ale jak noga jest w spoczynku czuje delikatny dyskomfort, delikatne kucie jakby... trochę jak by łydka też coś mnie bolała ale bardzo delikatnie, to nie jest silny ból Co to może być, czy to krwiak? jeśli tak to co mogę z nim zrobić, bardzo się boje :( czy mam to masować? mam altacet żelu, i fastum dziś sobie kupiłam czy to wystarczy? Bardzo Proszę o pomoc, w formie informacji dziękuje z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy moge np spróbować z 4 dni żele typowe na krwiaka? i ewentualnie gdy nic nie zaczne działać dopiero udać si do lekarza? Siostra już dziś wysłała mi latolin i repalil czy moge spróbować sama to wyleczyć, dzisiaj noga mnie rwie, ale może dlatego ze pada cały dzień, dziwne bo cały miesiąc jej generalnie nie czułam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×