Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pieczące ranki po ściągnięciu napletka penisa


Gość Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 22 lata, niedawno zauważyłem mały problem. Mianowicie po z stosunku na penisie, a dokładniej po ściągnieciu napletka na jego obszarze pojawiło się parę ranek ( zdarty naskórek jak po otarciu) wygląda to jak małe pękniecia skóry. Podczas stosunku odczuwałem pieczenie, a zaraz po nim pod przysznicem zauważyłem wyżej wymieniony problem. Moja kobieta przeszła ostatnio stan grzybiczny pochwy, dodam że oboje jakieś 2 tyg temu skończyliśmy brać antybiotyki. Jak na moje oko to zwykłe ,,zmęczenie materiału,, po intesnywnym życiu erotycznym, ale dziewczyna każe mi iść do lekarza. :P pękniecia zniknęły i skóra sie zagoiła po 2-3 dniach. Istnieje możliwość, że też mogę mieć stan grzybiczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nie zdradzę

Do lekarza nigdy nie zaszkodzi jeżeli masz watpliwości. Najprędzej to lekko popekała ci skóra napletka . Może masz minimalnie za ciasną lub za ostre akcje w łóżku( ale raczej to pierwsze ). Na razie luz. Byc może z czasem jesli sie to bedzie regularnie powtarzac te blizny ( i mikroblizny których nie widzisz) powodiwały beda stopniowe zawężanie sie napletka i trafisz w końcu do chirurga. Ale to może trwac całe lata, albo i wcale do tego może nie dojść. Zależy od wielkości i ilości tych peknięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×