Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból pod kolanem po operacji kolana


Gość Karolina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 22.10.2011 pojechałam na mecz gdzie skręciłam kolano zabrała mnie karetka do szpitala zrobili mi rentgen nic nie wyszło po powrocie do miasta pojechałam do swojego szpitala gdzie zrobili mi usg i wsadzili w szynę po tygodniu kazali mi ściagnąć i w domu chodzić bez a gdy będę wychodzić założyc i na następnej kontroli czyli 5.11.2011 miałam przyjść bez i tak zrobiłam . Przy wizycie miałam innego lekarza niż poprzedniej wizyty oczywiście ten lekarz 5.11 zrobił mi afere że przyszłam bez szyny przepisał mi stabilizator kupiłam miałam rehabilitacje między czasie skończyłam i na nastepnej kontroli powiedział że moge zacząć biegać to był styczeń więc tak zrobiłam biegałam lecz przy każdym bieganiu skręcało mi się kolano byłam 4 razy biegac i 4 skręciłam potem bo w lutym byłam kapkować na boisku piłką tam jakieś strzały oddawać oczywiście skręciłam więc sobie odpuściłam już robienie co kolwiek w marcu poszłam na kontrole poprosiłam o skierowanie na artroskopie bądź rezonans lekarz powiedział że nie ma potrzeby zarejstrowalam się do innego tam w kwietniu dali mi skierowanie na rezonans.Dnia 22 .06.2012 miałam rezonans .29 odebrałam wyniki wyszło , że mam zerwane przednie wiązadła i uszkodzoną łekotkę i poszłam do lekarz 3.07.2012 lekarz oglądnął kolano stwierdził że jeszcze wystaje główkę kości strzałkowej no i wyznaczyli mi termin na 18.10.2012 na operacje miałam jest już w miarę dobrze lecz teraz czuje dolegliwości ktore przeszkadzaja mi w normalnym funkcjonowaniu a więc chodzi głównie o to że mam taką bliznę pod kolanem tak z 2-3cm nad nią mnie boli kolano nie wiem o co to chodzi bo nie moge do prostować wszystko było wporządku z tym kolanem do 20.12 .2012 a teraz mam ból nie samowity i nie wiem co zrobić święta sa trzeba sprzątac a mi jest ciężko co kolwiek zrobić chciałbym wiedzieć czemu tak jest może ktoś tak miał ?albo może czy to się rozpuszczaja szwy te co są w środku ? Pomóżcie wdzięczna bym była :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×