Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Brak rannego wzwodu po ćwiczeniach na powiększenie penisa


Gość Rafał

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ok. pół roku temu wykonałem 2 razy ćwiczenie na powiększenie penisa, polegające na dość mocnym ściskaniu prącia. Robiłem to w pełnym wzwodzie i za drugim razem szybko ustał mi wzwód. Nic nie pękło, ani nie trzasło, po prostu straciłem szybko wzwód. Nic mnie nie bolało. Bardzo się wtedy się przestraszyłem, bo erekcja nie chciała wrócić. Po tym przez 2 tygodnie nie miałem w ogóle wzwodu, po czym zaczęło się stopniowo poprawiać. Dziś jest raczej OK, chociaż kiedyś penis był bardziej czuły i trochę sztywniejszy. Problem polega natomiast na braku (od tamtego czasu) erekcji porannych, są bardzo sporadyczne. W nocy jak się budzę, to czasem mam wzwód, ale rano, prawie wcale, może 2 razy w miesiącu. A czytałem, że zdrowy mężczyzna powinien go mieć. Co mam robić? Przy dziewczynie, o zaburzeniach nie ma mowy, tylko brak tych rannych erekcji mnie martwi. Proszę o poradę. Dodam, że kiedyś było idealnie, ale się zepsuło. Co mam z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie , poranny wzwód, dla starszych *chwała poranka* bo to czasem jedyny wzwód po 50-tce, nie jest ważny. To jedynie objaw przepełnionego pęcherza moczowego. Podobnych ćwiczeń nie należy stosować, zerwaniu ulegają wtedy cienkie włókna nerwowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×