Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Trudnosci w ściąganiu napletka przy mastce


Gość Eryk

Rekomendowane odpowiedzi

przepraszam, że wcześniejsze pytanie zadałem w niewłaściwym dziale. tutaj zamieszczam swojego posta. dzień dobry. jestem 16 latkiem i mam problem ze swoim penisem. zacznę jak wielu przede mną. w stanie spoczynku napletek schodzi bezproblemowo, natomiast w czasie wzwodu daję radę zsunąć go do połowy dość nieprzyjemne uczucie.przed wytryskiem jest znacznie trudniej mi go naciągnąć (trochę dalej niż do połowy i potem boli), wynika to pewnie z nawilżenia. tuż po wytrysku dałem radę naciągnąć go całkowicie tj. ok.1 mm poniżej żołędzia. jak wynika z tego co napisałem w czasie erekcji nie schodzi on *sam*, poza tym mój żołądź zdaję się być taki cóż, dość lepki. myję go praktycznie codziennie. co wieczór biorę długi prysznic i podciągam wtedy (w czasie spoczynku) swojego penisa i spłukuję go wodą. nie używam do tego mydła. gdy byłem bardzo mały miałem jak pamiętam zabieg na penisa, nie pamiętam jednak dokładnie o co chodziło. pamiętam że zalegała tam jakaś biała substancja, chyba to była mastka i że nie mogłem dobrze ściągnąć napletka. masturbuję się od 2 lat. boję się że może to być stulejka. jesteście państwo udzielić satysfakcjonującej mnie odpowiedzi na zadane pytania? czy jest możliwość by skorygować to w domu? czy może mam kilka *wad* penisa jednocześnie? pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pikaia Gracilens

Z opisu wynika, że masz stulejkę. Nie jestem lekarzem, ale znam to z autopsji. Mówię Ci, nie masz się czym przejmować - wszystko da się przywrócić do normy prostym zabiegiem chirurgicznym(przez kilka dni tylko będziesz odczuwać dyskomfort), bo w tym wieku już tego nie *rozćwiczysz*. Stulejkę ma naprawdę sporo facetów i mówię Ci, że warto się z tym uporać jak najszybciej. Mnie zaczęło to doskwierać, gdy zacząłem aktywniej współżyć i nie żałuję, bo ból przy seksie nie jest fajną sprawą. Leć do urologa, on Ci wszystko wytłumaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×