Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Rwanie, kłucie i lekkie mrowienie w nodze


Gość Patryk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, W sierpniu tego roku (dokładnie 11) zostałem pogryziony w nogę przez psa, dokładniej jedna głębsza rana ale niezbyt rozległa między goleniem a łydką tak z lewej strony nogi oraz trochę nad kostką ślad od zęba. Właściciel miał zaświadczenie o szczepieniu, pies był także później badany. Na początku mrowiła mi cała noga do kolana, byłem u lekarza i stwiardził stan zapalny, brałem antybiotyk oraz pryskałem te miejsca octeniseptem. Potem to całościowe mrowienie przeszło jednak od okołu 6 tygodni może nawet więcej nadal odczuwam często rwanie oraz lekkie mrowienie i kłucie w okolicach tych miejsc ale także wyżej lub w stopie (czasem rzadziej czasem bardziej), szczególnie jak siedzę bardzo mnie to denerwuje cały czas ruszam tą nogą, przy chodzeniu lub staniu tak tego nie odczuwam. Raz przestraszony o pojechałem nawet do szpitala to stwierdzili że mam w tym miejscu bliznowca i że takie objawy są normalne bo została uszkodzona ciągłość skóry czy coś takiego oraz że przy zwiększonym wysiłku może to się nasilać. Nie wiem już sam może dostałem przez ten incydent nerwicy lękowej bo ciągle o tym myślę i nie daje mi to spokoju, a może mam uszkodzone jakieś nerwy w nodze czy ścięgno? Może ktoś z większą wiedzą mógłby się wypowiedzieć na ten temat, byłbym bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×