Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Niepokojące bóle nadbrzusza a nerki


Gość Agata

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie od przeszło 10 miesięcy męczą mnie ciągłe bóle nadbrzusza, miałam robioną gastroskopie w marcu wykazała podrażnienie błony śluzowej żoładka *zmiany rumieniowe śluzówki żoładka niewielkiego stopnia* otrzymalam lek Helicid który nic nie pomógł tydzień temu miałam badanie krwi ktore nic nie wykazało i badanie moczu które wykazało zwiekszona liczbe leukocytow 14-16 oprócz leku na nerki ktory nie zadziałał dostałam koolejny lek na bóle nadbrzusza*żoładka* Napolaza oraz sienie lniane(nic nei lagodzi) Moja Pani lekarz leczy mi obecnie nerki lecz nie chce zoładka twierdzi ze skoro gastroskopia nie wykazała nic poważnego to pewnie nic sie nie dzieje a to że boli ją już nie obchodzi, dlatego pragnę tu opisać moje objawy i cokolwiek sie dowiedzieć Ps. Wizyta prywatna nie wchodzi w gre, brak funduszy. Bardzo niepokoi mnie ten ból nadbrzusza jak i czas jego trwania, postaram sie co nieco opisać na jego temat -rzadko uczucie kolki po zjedzeniu tak silnej że nie można stac czy siedzieć -uczucie wypychania, nadymania się ale zarazem uścisku w nadbrzuszu -częste występowanie wzdęć nawet na czczo brzuch wygląda jak bo obfitym posiłku -uczucie jak bym wysiadła z samochodu ( mam chorobe lokomocyjną) mdłości,ścisk w nadbrzuszu, otumanienie Kiedy bół występował (zapamiętane) -po zjedzeniu fasolki trwał 9 godzin -po zjedzeniu musli z kefirem trawał 5 godzin zasnełam i po obudzeniu trwał przez kolejne 10 godzin godzina przerwy i kolejne 7 godzin do momentu gdy to pisze -po zjedzeniu : paluszkow, draży, chałwy, kotletów sokowych, praktycznie wszystkiego bóle trwają nie przerwale od 10 miesięcy w ciągu doby nie boli mnie jedynie podczas snu i jakieś 4 godzinki w czasie dnia, reszta godzin to tępy ból piszę ponieważ bardzo martwi mnie to i pragnę uzyskać jakieś wskazówki, czy jest to coś poważnego czy nie i czy może mieć to związek z nerkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×