Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czerwone krostki i plamki na żołędzi penisa


Gość Murzabil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Ponad miesiąc temu pojawiły mi się czerwone kropki, plamki na moim żołędziu. Stosowałem maść Climatrozolum i kropki jakby zniknęły ale niestety na jakiś czas. Od 3 m-cy mam nową partnerkę, zdarzyło nam się współżyć bez zabezpieczenia. W tym samym czasie byłem chory na górne drogi oddechowe i stosowałem antybiotyk. Zastanawiam się teraz co mogło mieć na to wpływ, na wystąpienie tych czerwonych kropek. Zapach członka był przy tym niemiły, a skóra na napletku taka dziwna... Piszę z pomocą dopiero teraz bo problem znów się pojawił, nasilił. Doszły do tego kropki ale z takim białym nalotem, pęcherzykiem (jak na zdjęciach w linku poniżej). Proszę o pomoc co to może być i jak się tego pozbyć? Link1: http://imageshack.us/a/img802/6655/zdjcie0145c.jpg Link2: http://imageshack.us/a/img513/9730/zdjcie0146f.jpg Pozdrawiam. Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mar8141

W wieku młodzieńczym miałem stulejkę ale po kilku próbach w ciepłej wodzie udało się ściągnąć napletek. Po oczyszczeniu żołędzia z mastki zobaczyłem czerwoną plamkę średnica ok. 0,5 cm jakby siniak. Od jakiś 12 lat nie zmienia rozmiaru do tej pory nie wiem co to jest. Od 8 lat mam na żołędziu czerwone krostki są bardzo malutkie jak ziarnka piasku. Na początku znajdowały się tylko w rowku zażołędnym ale teraz są już prawie na całej powierzchni żołędzia. Jakieś 2 lata temu byłem u dermatologa przez ten czas używałem clotrimazolum, pimafucort nic nie dały poza tym że żołądź w czasie stosowania nie był aż tak bardzo czerwony. Poszedłem do urologa przepisał mi triderm i powiedział że przy tak dużym napletku możliwe są różne zmiany i mam się nie przejmować. Ja jednak dalej się przejmuję ponieważ w czasie wizyty w wyniku stresu żołądź robi się cały biały i ciężko zobaczyć te zmiany. Do tego wszystkiego od jakiś 4 miesięcy sporadycznie pojawiają się 3 małe białe plamki i po chwili znikają. Jestem umówiony na koleją wizytę u dermatologa czy lekarz powinien mi zlecić jakieś badania ? Jeśli tak to jakie ? Czy moja partnerka również powinna zrobić jakieś badania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×