Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Złamanie głowy kości promieniowej


Gość kUBA

Rekomendowane odpowiedzi

witam, 5 dni temu złamałem głowę kości promieniowej, ręka została włożona w gips na 4 tygodnie jednak już następnego dnia byłem w szpitalu ponownie na poluzowanie gipsu ponieważ bolała mnie ręka od połowy kości promieniowej w stronę dłoni prawdopodobnie przez to że ręka była spuchnięta i mnie gips uciskał. na trochę pomogło jedak cały czas mam trochę spuchnięte palce ( reszty nie widzę :) ) i prawdopodobnie przez delikatną opuchliznę nadal mnie trochę gips uciska i boli delikatnie ręka. czy to jest normalne po tylu dniach czy mam się udać znowu do szpitala ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piter261g

Witam! Mój problem polega na tym że w połowie września przewróciłem się i uderzyłem w łokieć. Nic mi nie było (mam na myśli opuchliznę czy zsinienie ręki) poza tym że mnie ręka bolała przez kilka dni. Niestety bul nie ustał do końca. W grudniu wciąż czułem ze boli i po powrocie do kraju udałem się do lekarza. Okazało się że miałem złamaną głowę kości promieniowej. Ortopeda stwierdził ze powinienem udać się na operacje i wypisał skierowanie do szpitala, a chirurg w szpitalu powiedział, że lepiej nie operować ,bo będą kłopoty ze zginaniem ręki w stawie. Co ja mam zrobić??? Może są jakieś zabiegi albo rehabilitacja? Jeśli ktoś może to proszę mi pomóc. Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×