Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ataki bólów brzucha i obolały brzuch przy chodzeniu


Gość Basia

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, od jakichś 3 miesięcy podczas miesiączki 2, 3 dzień pojawia się u mnie ból brzucha, ale nie taki jak przy normalnych bólach menstruacyjnych, ale zlokalizowany jakby bliżej żołądka, raz również miałam biegunki i wymioty, ale ostatnio jedynie jeden atak silnego bólu i obolały brzuch. Zaczyna się to od silnego napadu bólu, a potem przez kolejne dwa dni, mam bardzo obolały brzuch, szczególnie przy chodzeniu, tak jak po jakimś uderzeniu, przy siedzeniu i leżeniu w ogóle nic nie czuję. Ból nasila się po jedzeniu. Ostatnio również ten atak bólu miałam poza miesiączką, czyli to chyba nie ma nic do tego. Byłam u lekarza i obecnie dostałam leki na zapalenie żołądka. Czy to może być od tego? Czy miesiączka może nasilać takie objawy? Czy może to coś innego? Dodam że miesiączki mam regularne i poza tym nic się nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Basiu! Od trzech miesięcy mam bardzo podobne objawy. Czy znalazłaś przyczynę tych bóli? Może ktoś na tej stronie ci pomógł? Jestem zdesperowana. Właśnie wróciłam ze szpitala. Pan ordynator powiedział że na bóle menstruacyjne bierze się paracetamol a nie zajmuje łóżko w szpitalu. Podczas gdy wczoraj po zakończeniu się bólu menstruacyjnego czułam się tak jakby ktoś skopał mi brzuch i nie mogłam się wyprostować. Proszę o pomoc!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×