Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból końcówki penisa przy oddawaniu moczu


Gość Cer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo serdecznie. Mam 13 lat. Od pewnego czasu (chyba 6 dni) odczuwam ból przy oddawaniu moczu, zdaje sobie sprawę że to może być zapalenie cewki moczowej. W poprzedni piątek powiedziałem o tym rodzicom, ale do lekarza nie poszedłem bo było już chyba po 18, a lekarz był czynny dopiero w poniedziałek. Kiedy trochę ściągnę skórkę z penisa to widać jak by płyn podobny do spermy. Następnego dnia (sobota) rodzice kupili uroFuraginum i Witamine C. Biorę już 4 dzień i z każdym dniem było trochę lepiej, teraz prawie w ogóle nie boli, tylko trochę. W poniedziałek nie poszedłem do lekarza z tego powodu bo uznałem że wszystko powinno być już w porządku, ale chce się upewnić czy na pewno wszystko będzie teraz w porządku (Czytałem o objawach jakie może wywołać nie leczenie tego). Po tych lekach już jest lepiej, ale naprawdę muszę wiedzieć czy zdołam to wyleczyć tym lekiem i witaminą C, Chwile temu przeczytałem trochę o tym leku i okazuje się że przeznaczony jest on dla dorosłych, ale działa. Z tego powodu odważyłem się napisać do was i prosić o pomoc, czy coś złego może z tego wyniknąć? Zaprzestać brania tego, wybrać się do lekarza i kupić odpowiedni do tego lek? Pytam o to bo nie wiem czy u 13 latka to normalne. Płyn o którym wspominałem też jest już troszkę mniej z dnia na dzień przez te leki (myślę że to ta jakaś ropa o której wspominali na innych stronach internetowych. Tak, nie zaprzeczam, zdarzało mi się masturbować, ale na pewno nie kilka razy dziennie jak to inni robią (Nie zbyt normalni zarazem). Tak czy owak proszę o pomoc w związku z tym, nie chce by zrobiło się z tego coś poważnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Twoje objawy wskazują na zapalenie układu moczowego. Lek Urofuraginum jest przeciwwskazany u dzieci i młodzieży. Powinieneś odstawić tabletki oraz udać się do lekarza w celu modyfikacji leczenia. W dalszym ciągu możesz przyjmować witaminę C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednej ze stron jest napisane że lek nie stosować na dzieciach do 4 miesiąca życia. Farmaceutka też powiedziała że dla 13 latka nie powinno być problemu. Nie wiem w końcu komu ufać. Do lekarza możliwe że jutro pójdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×