Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból przy zmianie osi długiej pogranicza krzyżowo-guzicznego kręgosłupa


Gość Dana

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o interpretację wyniku badania radiologicznego. Badanie było wykonane miesiąc po urazie, i brzmi:* Zmiana osi długiej pogranicza krzyżowo-guzicznego kręgosłupa wskazuje na przebyte złamanie S-5, pozatym kość krzyżowo-guziczna nie wykazuje innych zmian*.byłam oczywiście ze zdjęciem u Ortopedy na S.O.R, lekarz kazał mi dużo wypoczywać,brać leki p. bólowe i mam zakaz pracy siedzącej i kontynuacja L4, lekarz rodzinny faszeruje mnie lekami, które wcale mi nie pomagają...ból utrzymuje się już ponad 3 miesiące ( upadłam 30.04.2012r) zwłaszcza gdy siedzę,lub leże na plecach, jest to *piekący* ból,czasami nie do wytrzymania i wtedy nawet Tramal nie pomaga... próbowałam jeszcze raz zarejestrować się do ortopedy ale... na wizytę musiałabym czekać do Lutego 2013 r.*-) mam również skierowanie na Rezonans,na który zapewne będę musiała również trochę poczekać.. Proszę mi doradzić, co jeszcze mogę zrobić, żeby przestało boleć?( P.S dodam,że choruje jeszcze na niedoczynność tarczycy i mam schorzenia kręgosłupa krzyżowego w tym początek zwyrodnienia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×