Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Szczypiący odbyt podczas wypróżniania się i krew a czopki


Gość Zenon_24

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zenon_24

Witam. Opiszę mój problem. Od około roku używam do wypróżniania czopków glicerynowych 2g. Pomaga mi to się wypróżnić do końca co jest bardzo komfortowe. Wszystko wcześniej było okej, ale dzisiaj podczas wypróżniania zauważyłem dziwne objawy. Gdy zasiadłem w toalecie to podczas pierwszych *stękań* że tak się wyrażę poczułem mocne pieczenie przy wyjściu z odbytu podczas gdy wydalałem stolca. Po paru minutach stękania przeszło i już nic nie czułem. Ale najgorsze stało się gdy wstawałem z toalety. Wstając zauważyłem że woda w muszli jest taka czerwona, jakbym zjadł na obiad dużo buraków i je wydalił. Cała czerwona woda, plus do tego parę kropli krwi na ścianie toalety. Ból przy podcieraniu odbytu prawie nie występował, może na początku podcierając się były na papierze ślady krwi, ale już za którymś z kolei (4 podtarciem) nie było krwi. Podczas podcierania odniosłem wrażenie że jest ono z odbytu, gdyż poczułem takie dziwne uczucie jakby lekkiego szczypania podczas podcierania. Nigdy nie miałem takiego problemu, dodam że nie boli mnie żołądek ani w jelitach też nic nie czuję, jem wszystko nic mnie nie boli, nie mam bólów brzucha ani tym podobnych. Tylko ostatnio jak się załatwiałem to też miałem problem z wypróżnieniem, ponieważ bardzo mnie szczypało ujście odbytu gdy się wypróżniałem, ale krwi za to nie było. Dopiero podczas dzisiejszego wypróżniania się zauważyła. Bardzo Państwa proszę o fachowe udzielenie odpowiedzi nim pójdę do lekarza, na co ewentualnie mogę się nastawiać, co mnie może czekać i czy to może być spowodowane ciągłym używaniem czopków glicerynowych chyba do których się przyzwyczaiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zenon_24

dodam, że teraz poszedłem sprawdzić, czy dalej mam ten objaw krwi i stękałem stękałem ale nic nie leciało. Zauważyłem tylko w wodzie krople krwi znikome, tak jakbym wlał kroplę atramentu do szklanki z wodą. Nie wypróżniłem się, dodam że podcierając się za pierwszym razem, krwi na papierze było sporo aż się przestraszyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×