Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Napletek zatrzymujący się w rowku zażołędnym


Gość Marek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Otóż do niedawna byłem prawiczkiem, ale jak to prędzej czy później bywa, już nim nie jestem. Podczas stosunku z prezerwatywą napletek bez problemu zsunął się z żołędzia, nie sprawiając żadnego bólu. Cały stosunek również był przyjemny, a po jego zakończeniu zauważyłem coś, co wydaje się dość problematyczne. Mianowicie napletek zatrzymał się w rowku zażołędnym i nie powrócił samoczynnie na żołądź - zdjęcie prezerwatywy nie pomogło go nasunąć (dodam tutaj, że PRZED każdym stosunkiem zdjęcie prezerwatywy w stanie wzwodu normalnie nasuwa napletek na żołądź). Przy zatrzymaniu napletka w rowku nie odczuwałem żadnego dyskomfortu - bólu czy ucisku, a żołądź wyglądała normalnie - w żadnym razie nie czułem ani nie widziałem żadnym symptomów niedokrwienia i ucisku. Później po ok. 5 minutach prób udało mi się *ręcznie* nasunąć napletek na żołądź - napletek jakby *zawinął* się do środka i dlatego jego powrót stanowił problem. To również nie sprawiło mi żadnych bolesnych kłopotów. Moje pytanie brzmi - czy taka sytuacja jest kwestią rozciągnięcia skóry napletka i z czasem będzie on nasuwał się sam, czy jest to problem poważniejszy? I jeszcze jedno - czy samodzielne, *ręczne* nasuwanie napletka może w czymś szkodzić, czy jest to rozwiązanie dopuszczalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze to byc spowodowane zwiekszeniem wielkosci pracia na skutek doznan erotycznych, napletego przez to nie powraca na swojje miejsce od razu tylko po pewnym casie gdy wzwod opadnie, jesli Cie to niepokoi skonsultuj sie z lekarzem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×