Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Podejrzenie stulejki lub zbyt krótkiego wędzidełka


Gość Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem ponieważ z mojego penisa w czasie spoczynku skóra schodzi lecz nie do końca ponieważ napręża się wędzidełko lub skóra bo niewiem czy to jest wędzidełko czy skóra zrośnięta do żołedzia a w czasie wzwodu skóra nie chce zejdzie nawet do końca żołędzia. A pytanie jest takie czy to jest za krótkie wędzidełko czy stulejka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Na podstawie Twojego opisu nie da się wywnioskować przyczyny dolegliwości. Być może jest to połączenie dwóch nieprawidłowości. Warto aby stan Twojego penisa ocenił specjalista urolog. Lekarz zaproponuje Ci również odpowiednie leczenie. Do poradni urologicznej w ramach NFZ konieczne jest skierowanie od lekarza rodzinnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz

Witam! Mam 14 Jakies 6 lat temu rodzice zauważyli, że nie da sie u mnie odciągnąć napletka. Byłem z nimi u urologa, nie pamięta dokładnie co stwierdził ale wydaje mi się, że to było krótkie wędzidełko. Kazał codziennie podczas kąpieli w ciepłej wodzie przez 10 min próbować odciągnąć napletek. Olałem to trochę i robiłem to na początku przez jakieś 2 tyg. a potem to olałem i robiłem to raz na jakiś czas. Ostatnio pół roku temu sobie o tym przypomniałem i postanowiłem zacząć to w końcu systematycznie robić. Na początku w stanie spoczynku mogłem odprowadzić napletek do połowy żołędzia, a podczas wzwodu w ogóle. Teraz po pół roku ćwiczeń w stanie spoczynku mogę bez problemu odciągnąć napletek do rowka żołędnego a nawet dalej ale blokuje mi to krótkie wędzidełko które pociąga żołądź w dół i powoduje ból. Podczas wzwodu mogę odprowadzić napletek do rowka ale powoduje to uciskający ból, dalej też nie naciągnę bo wędzidełko boli. Proszę o poradę co tu zrobić udać się znowu z rodzicami do urologa? Wstydzę się trochę przypomnieć o tym rodzicom ale jeśli będzie potrzebna znowu wizyta u lekarza to się przełamie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Tez mam ten problem. Zaniedbałem to i mam teraz 17 lat w poniedziałek czeka mnie operacja. Nie ma sie czego wstydzić ja tez miałem problem gdyż nie umiałem tego powiedzieć rodzicom. Ale pogadałem z tatą poszliśmy do chirurga zbadał *mojego* i w poniedziałek mam operacje/zabieg przedłużenia wiązadełka i poszerzenie te skórki gdyż gdy odciągną skórkę to ona uciska żołądź. wydatek prywatnie takiego zabiegu to 100zł wizyta i 600zł zabieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×