Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zgrubienie błony śluzowej w rowku zażołędnym


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam 23 lata i od jakiegoś czasu (nie potrafię dokładnie sprecyzować od jak dawna - może od roku) wyczułem na swoim członku zgrubienie po lewej stronie, z początku to zlekceważyłem. Po jakimś czasie naczytałem się dość dużo w internecie na temat *raka prącia*. Postanowiłem pójść prywatnie do urologa. Po wywiadzie z Panem doktorem, pokazałem mu swojego członka, on ściągnął napletek i w rowku zażołędnym po stronie wyczuwalnego zgrubienia było jakieś ciało obce (z włosami). Dodam, ze w związku iż mam stulejkę nigdy nie myłem tej części prącia, gdyż napletek ciężko schodził. Po usunięciu ciała obcego, przez Pana doktora, nadal wyczuwa się dość twarde zgrubienie błony śluzowej z otworem/przetoką. Pan Doktor zapytał się, czy uprawiałem stosunek seksualny ... Szczerze mówiąc nigdy nie uprawiałem stosunku z partnerką, więc sam się dziwie, jak owe ciało obce się znalazło w moim rowku zażołędnym. Ponadto dowiedziałem się, że mam stulejkę N47 i ciało obce nie miało możliwości wyjścia z pod napletka. Gdyż w tym miejscu było dość ciasno, i ciało obce nie mogło się przetaczać. Urolog zapisał mi płyn Octenisept mucosa - do błon śluzowych i zalecił codzienną higienę. Po wyjściu z gabinetu byłem dość zaniepokojony, po przyjeździe do domu siadłem za komputerem i zaczołem szukać wszystkiego na ten temat. Hasła przez wyszukiwarkę google które mnie najbardziej zaniepokoiły to Rak kolczystokomórkowy oraz Rak podstawnokomórkowy skóry. Bardzo się przeraziłem tym typem nowotworów. Psikam tym płynem codziennie rano te zgrubienie na błonie śluzowej, i to w ogóle nie znika. Dziwię się, że Pan doktor, już po pierwszej wizycie nie pobrał wycinka tego zgrubienia - z drugiej jednak strony, skoro nie pobrał to widocznie może to nie być żaden niepokojący problem. Za tydzień jadę na drugą wizytę kontrolną i trochę się boję. Na pewno dostanę skierowanie na obrzezanie, bo stulejkę trzeba zlikwidować, owe zgrubienie raczej też .. Wiem, ze pisanie w sieci nie zastąpi wizyty oraz oględzin tego zgrubienia, ale czy może to być jakaś infekcja, po tym ciele obcym, bądź zakażenie, czy raczej coś bardziej złośliwego ..?. Dodam jeszcze, że nie jest to zgrubienie które boli, raczej też nie wydziela żadnego płynu, ani krwi. Wielkość tego zgrubienia nie ma nawet 1 cm ? W Internecie mało jest podane na ten temat, zdjęć nie ma w ogóle, dlatego nie wiem co to może być. Pisze ponieważ chciałbym mieć jak najwięcej informacji na ten temat. Z góry bardzo dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam. Z poważaniem Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×