Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Brzydki zapach z penisa przy trudnościach w ściąganiu napletka


Gość Oskar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, piszę tutaj bo jestem strasznie zestresowany. Kiedy miałem 13 lat, poszedłem do taty i powiedziałem, że coś nie tak jest z moim napletkiem. Powiedział że mam dbać o higienę w tym miejscu, i że mam ćwiczyć napletek, a wszystko przejdzie. Dbałem o higienę jak tylko mogłem, ale to nie było łatwe, przez nieszczęsny napletek, którego nie mogłem ściągnąć. Teraz mam 15 lat i problem nie minął, od tamtego czasu nic tacie o tym nie wspominałem. Mojego napletka dalej nie mogę ściągnąć, a najgorsze jest to, że od pewnego czasu wydziela nieprzyjemny zapach. Nie wiem co mam robić, boje się zabiegów i chciałem zapytać czy można to załatwić bezzabiegowo? I co zrobić z tym nieprzyjemnym zapachem. Proszę o poradę! Czytałem jeszcze, że po zabiegu masturbacja jest niemożliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Medicus

Witaj! Nieprzyjemny zapach może być związany z infekcją w obrębie prącia lub nieprawidłową higieną miejsc intymnych. Utrzymywanie prawidłowej higieny może utrudniać występowanie stulejki, czyli zwężenia napletka. Powinieneś udać się z tatą do lekarza urologa, który oceni stopień zaawansowania dolegliwości. Być może konieczny będzie zabieg operacyjny. Co do masturbacji po zabiegu to jest możliwa po wygojeniu się ran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×