Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Długotrwały ból jąder


Gość Florek

Rekomendowane odpowiedzi

Mianowicie mam dopiero 19 lat , rok temu pojawiły się pierwsze bóle jąder jako że nie ukończyłem wtedy jeszcze 18 lat (brakowało kilku dni- przez co klasyfikowany byłem jeszcze jako dziecko) w szpitalu dziecięcym wykonano mi usg jądra tam wykryto tylko mały torbielek bodajże 3mm , nie wykryto żadnych odchyleń. Nie dawno bóle nie takie i nie trwające tak długo max 1 dzień powróciły mam pytanie czy warto aktualnie skierować się z prośbą do lekarza rodzinnego o dalsze badania czy też ponowne usg? Zdarzało się również że bolała mnie prawa nerka oraz podbrzusze ale również nie na długi czas , co ciekawe po jakimś krótkim czasie od tego momentu pojawiło się u mnie nadciśnienie tętnicze stwierdzone po wieloktotnych badaniach. Jak prawdopodobnie każdego przeglądającego i zmagającego się z pewnymi problemami , niepokoi jedno czy to może być rak , już wtedy wydawało mi się że mam powiększone najądrze ale badania nie wykazały nic , więc tutaj moje pytanie o co chodzi ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Trudno wyrokować na podstawie Twojego opisu, czy to może być rak. Warto jednak udać się do urologa w celu diagnostyki bólu jąder. Lekarz rodzinny z pewnością wystawi Ci skierowanie do urologa. Specjalista, w razie konieczności, zleci odpowiednie badania (w tym badanie ultrasonograficzne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×