Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Twarde wypuklenie na penisie a pryszcz


Gość Damian

Rekomendowane odpowiedzi

Na moim prąciu pojawił się jakiś pryszcz(mogę wysłać zdjęcie) Nie wiem czy go wyciskać, czy to bezpieczne, ale mniej mnie to martwi. Po jakichś 2 dniach od pokazania się tego pryszcza tuż obok owłosienia po mojej lewej stronie pojawił się jakiś guzek. Twarde wypuklenie, małe ale wyczuwalne (tu także możliwość wysłania zdjęcia. Gdy chodzę jest prawie nieodczuwalny ból tego guzka lecz gdy go nacisnę po 2-3 sec zaczyna bardzo boleć. Dodam też że cały dzień boli mnie głowa i jest mi słabo(nie mam sił na nic). Po prawej stronie też mam takiego guzka ale znacznie głębiej i jest on mały. I moje pytanie brzmi: Co począć z tym pryszczem? I co to jest ten guzek(podejrzewam powiększenie węzłów chłonnych miedniczych (kiedyś miałem powiększenie węzłów chłonnych kreskowych). Jak myślicie co to jest czekam na szybkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Medicus

Witaj! Trudno jest określić pochodzenie i charakter zmiany bez obejrzenia i zbadania. Być może jest to zwykłe zapalenie mieszka włosowego. Jeśli jednak w przeszłości miałeś problemy z powiększonymi węzłami chłonnymi to warto udać się do lekarza. Specjalista dokładnie Cię zbada i oceni stan węzłów chłonnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×