Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zwiotczenie skóry na penisie po maści na stulejkę


Gość Mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mateusz

Witam. Mam 14 lat. Rok temu miałem problem ze stulejką. Lekarz, w zasadzie początkująca lekarka, przypisała maść kuterid. Było ok, poprawiało się z tygodnia na tydzień. Spotkałem się na wizycie, powiedziała, aby jeszcze stosować. Poszedłem potem do innego chirurga, powiedział, by odstawić natychmiast kuterid, ponieważ pojawiły się skutki uboczne, jakby zwiotczenie skóry na penisie. No i mija rok od tego, a skóra jak była zwiotczała tak jest. A to naprawdę strasznie wygląda. Chciałbym *naprawić* tą skórę, ale nie mam pojęcia czym... Proszę o pomoc. Na jednym serwisie znalazlem skutki uboczne po zbyt długim stosowaniu kuteridu, więc po tym stwierdzam że u mnie wystąpiło zwiotczenie skóry. - Zwiotczenie skóry. - Kruchość naczyń krwionośnych, podskórne drobne wylewy krwi. - Zmiany koloru skóry - żółknięcie. - Wzmożone owłosienie skóry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Medicus

Witaj! Faktycznie, jednym ze skutków ubocznych długotrwałego stosowania tej maści są szeroko pojęte zmiany w obrębie skóry. Trudno jednak ocenić bez badania do jakiego rodzaju zmian doszło. Niezbędna będzie konsultacja lekarska. Po zbadaniu będzie możliwe dobranie odpowiedniego leczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie współczuję i mam nadzieję że jakoś się uporałeś z tą zwiotczałą skórą. Tak właśnie robią lekarze przepisują środki o których nie mają zielonego pojęcia, jakie poważne i silne mają te leki skutki uboczne i jakie mogą być tego konsekwencje stosując tak silną maść sterydową na prącie o tym już nikt nie pomyśli i nie informuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×