Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ucisk i dyskomfort w żebrach przy zgadze


Gość Marek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 18 lat i od dosyc dlugiego okres ok rok mam pewnego rodzaju ucisk dyskomfort po lewej dolnej stronie zeber czasem zanika czasem uciska bardzo mocno czesto sie odzywa ten ucisk bol klocie podczas napinania brzucha podnoszenia lewej nogi wyciagania rak itp.. wszystko co napreza jame brzuszna mialem swego czasu problemy z zoladkiem zgaga itp bralem helicid i ustalo pisze tutaj poniewaz nie wiem czego moze to sie tyczyc z gory bardo dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Medicus

Witaj! Ból nasilający się podczas napinania mięśni może być spowodowany nadwyrężeniem mięśni lub urazem, lecz ze względu na długość trwania objawów jest to mało prawdopodobne. Bóle w klatce piersiowej mogą być również spowodowane chorobą refluksową, która jest również odpowiedzialna za zgagę. Konieczna będzie dokładniejsza diagnostyka. Wizyta u lekarza jest nieunikniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedz u lekarza juz bylem i zaproponowano mi przy koljenych tego typu problemach gastroskopie na co zgodzic sie nie zgodze nigdy:) jedno pytanie czy w tym odcinku moze byc rowniez sygnalizowany problem z jelitami zle ich oczyszczanie itp? Aktualnie problemow z zoladkiem nie mam zadnych jem wszystko regularnie cwicze ale ucisk dalej zostaje a zeby bylo smieszniej trenuje na silowni i cwiczac brzuch w tym miejscu jakby cos na nie uciskalo hmm sa zakwasy i tam one mocniej bola moze to tez jakas sugestia (o wiele mocniej po lewej stronie brzucha)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×