Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Opuchnięcie prącia i ból przy naciąganiu skóry do końca napletka


Gość Dawid

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z moim członkiem, jestem niespełna 18-nasto letnim chłopakiem. Ostatnimi czasy po zdjęciu skóry z żołędzia i pozostawieniu jej zdjętej na 1 dzień, zaczęły się bóle na prąciu, pod żołędziem stworzyła się tak jakby nadmuchana powietrzem poduszka (na około penisa). Stwarza ona spory ból i nie mogę naciągnąć skóry do końca na napletka. Czy jest to zwykłe opuchnięcie i po paru dniach to zejdzie ? Czy muszę udać się na jakąś konsultacje? Dodam iż nie jestem jeszcze pełnoletni oraz ból nasila się nawet przy zwykłym chodzeniu tj ocieraniu o napletka nogami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Najprawdopodobniej doszło do opuchlizny napletka. Może się to wiązać z częściową stulejką lub urazem. Na podstawie samego opisu trudno stwierdzić, czy opuchlizna zejdzie samoistnie. Najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie udanie się do urologa, który przy okazji oceni prawidłowość budowy narządów płciowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urazu żadnego poważnego nie miałem, jedynie to co teraz... Tak wcześniej napletek schodził tylko jeśli penis nie był w zwodzie, natomiast jeśli był podniecony już się nie dało. O co kurna chodzi z tym czymś co mi rośnie naokoło penisa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem lekarzem , ale moj syn miał czeste problemy z pienisem kiedy napletek nie wracał na miejsce była opuchlizna ból przy sikaniu i chodzeniu . Stosowałam okłady z mocnej szałwi przez 2 dni kilka razy dziennie zmieniane i opuchlizna zchodziła , mozna zastosowac krem anty- bakteryjny jednoczesnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×