Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Podcięcie migdałków u dziecka


Gość mama

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj! Zabieg wycinania migdałków u dziecka przeprowadzany jest zazwyczaj w pełnym znieczuleniu ogólnym. Jest to krótki zabieg, którego długość nie przekracza zwykle trzydziestu minut. Oczywiście nie jest to regułą i zabieg może się wydłużyć w niektórych przypadkach. Operacja polega na wycięciu migdałka bądź migdałków specjalnym narzędziem laryngologicznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idz do innego lekarza!!!!! nie jest za mala?? mi lekarz powiedzial ze bedziemy czekac, zeby sie nie spieszyc, boo one mogą sie wchlonać!!!!! jezeli mala nie choruje ciagle, nie ma klopotow ze sluchem oddychanem, to po co to ruszac!!!!????? moje dziecko ma duzy lewy migdal, ale lekarza powiedzial ze jesli mu nie przeszkadza, jezeli moze oddychac to zeby poczekac,pelna narkoza nie jest ciekawa!! moje dziecko razy bylo usypiane, za kazdym razem gorzej to znosil, po ostatnim zabiegu, bardzo wymiotowal, mial dreszcze, dostal alergii za jesden z lekow podawanych przy narkozie, byl caly w bordowych kropkach!!! nigdy nie wiadomo co moze sie wydarzyc!!!! od czasu do czasu Dziecko troche mi : *HARCZY* czeasem zakaszle ale nic powaznego sie nie dzieje!!! WOLE POCZEKAC i go nie meczyc!! Idz na konsultacje do innego lekarza!! zastanow sie 100000 razy, zanim sie zdecydujesz!!! popytaj sie znajomych jak ten zabieg dokladnie wyglada, co moze dziac sie po narkozie!!! jezeli dziecku nic sie nie dzieje powaznego to poczekaj jak najdluzej, ona jest malutka, migdaly moga sie jezscze wchlonać!!! U nas lakerka chciala wycinac 3 migdal jak dziecko mialo 3 latka!!! poszlismy do innego lekarza i nam zabronil!!!! migdal po 3 latach calkowicie sie wchlonał, nie potrzebna byla operacja!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×