Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Problemy ze wzwodem podczas zbliżenia u nastolatka


Gość Kacper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pierwszy raz miałem taki przypadek, dziś mieliśmy się kochać z dziewczyną którą jesteśmy dosc długo, od dawna tego wyczekiwałem, dość długo całowaliśmy się i po jakimś czasie chcąc przejsć do sedna nie mogłem osiągnąć erekcji, nuul nie było go nie chciał stanąć i koniec. Wybrnąłem jakoś z tej sytuacji bo musiała iść już do domu, wieć jakoś udało mi się nie spalić ze wstydu, co moze być tego przyczyną? Mam zaledwie 18 lat, i prędzej spałem z kilkoma partnerkami i nigdy nie było najmniejszego problemu? Pomóżcie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anka ot tak

Stres wpływa niekorzystnie na erekcje, problemy ze wzwodem mogą być spowodowane przez stres, zmęczenie, ogólne osłabienie organizmu np. brak snu, kiepska dieta itp. W tym wypadku piszesz, że mogłes być zestresowany - możliwe, to częsta przyczyna problemów ze wzwodem. Kolejna przyczyną jest nadmierna masturbacja. jesli oglądasz filmy dla dorosłych i masturbujesz się, możesz miec problemy ze wzwodem, przedwczesny wytrysk, opadanie penisa podczas stosunku lub brak wytrysku a zarazem brak przyjemnosci podczas kontaktu z partnerka dlatego najlepiej ograniczyc masturbacje do minimum, do sporadycznych okazji. Poza tym jesli miales wytrysk np. godzine przed zblizeniem, mozliwe ze organizm sie ejszcze nie zregenerowal dlatego byl problem ze wzwodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli masturbowalem sie duzo przez ostatnie dwa lata poniewaz nie bylem w zwiazku i teraz mam problem ze wzwodem to czy da sie naprawic ten problem jezeli teraz juz tego nie robie i mam stala partnerke..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×