Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Jak otworzyć płytę z wynikiem badania TK kręgosłupa?


Gość Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzegorz

Witam. Miałem badanie kręgosłupa tomografem komputerowym. Otrzymałem opis i płytę CD. Chcę zobaczyć wyniki tego badania na komputerze (czyli zdjęcia z tego tomografu). Jest tam wiele różnych plików ale nie wiem jakją uruchomić by zobaczyć swój kręgosłup. Być może potrzebuję jakiś program komputerowy do odczytu takich płyt z tomografu ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anka ot tak

Nie, nie potrzebujesz specjalnego programu ja miałam tak samo i otworzyłam normalnie w programie do zdjęć. Jesli masz kilka plików, zobacz, który z nich ma rozszerzenie jpg, to prawdopodobnie zdjęcie Twojego kregosłupa. Otwórz je. Jeśli nie chce się otworzyć, kliknij prawą myszką i wybierz opcję *otwórz za pomocą* i wybierz program z listy, który otwiera zdjęcia np. irfan view, paint - cokolwiek co masz do zdjęć. Jeśli nie masz rozszerzenia jpg, to spróbuj zmienić nazwe dodaj kropkę i dopisz jpg wtedy powinno sie otworzyć. Myślę, że te różne pliki to własnie Twój kręgosłup tylko np. kilka zdjęć i dlatego jest kilka tych plików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest 06.04.2015 tez miałem problem z otwarciem nawet ściągnąłem program skompresowany philipsa który nie dało się otworzyć ale poradziłem sobie .Jak otworzycie płytę to jednym z rozszerzeń jest taka mała niebieska ikonka philipsa .i tym programem się otwiera MLV.exe się nazywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×