Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle w okolicy pachwiny po operacji przepukliny pachwinowej


Gość Mario

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przepuklinę miałem operowaną 3-miesiące temu (wypadek w pracy) obecnie cały czas odczuwam bóle w okolicach pachwiny (począwszy od jądra kończąc na wysokości biodra, duża bolesność podczas stosunku.) Miejsce szycia ok 10 cm (0,5cm od penisa do podbrzusza) zdrętwiałe, lekko twardawe. Podczas chodzenia dokucza pachwina i bolesność jądra. Ogólnie nie ciekawie. Samopoczucie kiepskie. A teraz moje pytanie? Wszystkimi dolegliwościami podzieliłem się podczas wizyty u lekarza orzecznika ZUS i przyznał o% uszczerbku na zdrowiu. Czy jest sens się odwoływać? A drugie pytanie czy PZU ma rację że jest to stan chorobowy a za taki oni nie płacą odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem operacje 10.01 i poczatkowo bylo ok,ale po 5 dniach dopadla mnie rwa kulszowa z tej strony co mialem operowaną przepuklinę. Zmuszony bylem do leżena ponad tydzieN a potem b. oszczędnego chodzenia. Teraz okropnie boli mnie okolica szwu(mimo ,ze znakomicie zagojony). Przed wyprożnieniem przeżywam istne katusze. Staram się chodzić,nawet na rehabilitacje kregoslupa ale mam dola ,bo czuję sie fatalnie. Dziwne,że gdy leżę -ból znika. Gdy wstanę,same klopoty. Mam wszczepioną siatkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam również ten sam problem co pani Kasia, w ciągu dnia jakoś idzie wytrzymać, ale już wieczorem to dokuczliwy ból i muszę sięgać po tabletki, zjadłem już Refastin i Ketonal i jakieś inne takie bez recepty. Sporo tego już jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×