Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Krzywy penis i nieschodzenie napletka z żołędzi penisa we wzwodzie


Gość Marek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam prawie 17 lat i mam powiedzmy 2 problemy, a mianowicie to mój penis jest po pierwsze zakrzywiony w dół i w lewo, a po drugie podczas tego jak mi stanie ( podniecenie itp.) to skóra nie schodzi z żołędzia, jest to może trochę utrudnione ponieważ przez to skrzywienie w lewo napletek nie trafia w rowek. A więc czy są jeszcze szanse jakieś na to, że penis będzie zakrzywiony w górę jak to zazwyczaj bywa i czy z wiekiem są szanse, że skóra będzie schodziła za żołądź?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Otóż mam problem. Mam 16 lat prącie 16,5cm-17cm kiedyś za dziecka byłem u lakarza by zdjąć zrośnięty napletek(czy jak to sie nazywa) po tym zabiegu miałem zaciągać napletek by mógł sie przystosować w ciepłej wodzie więc jak dobrze pamiętam tak robiłem. No i tu pojawia się problem z czasem jak każdy młodzieniec zacząłem się onanizować . Wszystko było ok ale z wiekiem prącię było coraz większe a naplatek stał się ciasny schodzi do połowy . Nie próbuje tego zrobić na siłe bo coś sobie jeszcze zrobie . Są na to jakieś ćwiczenia ? bo do urologa boję się iść... i dlatego z tym pytaniem kieruję sie tu do specjalistów Jeśli będzie potrzebne zdjęcie proszę napisać a postaram się przełamać i je zrobię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku, mam dokładnie tak samo. Mój też jest zakrzywiony w dół i w lewo, a jak np. patrzę sobie w kamerkę na niego to napletek jest tak dziwnie ustawiony, strasznie krzywo to wchodzi. Nigdy nie widziałem, żeby ktoś coś takiego miał. Nie wiem co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×