Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nasilający się ból wątroby


Gość megi

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z wątrobą, boli mnie coraz częściej, a jak zjem coś smażonego itp to już w ogóle mi żyć nie daje. brałam przez rok pigułki antykoncepcyjne, 3 miesiące temu odstawiłam bo mnie bolała wątroba. mam 22 lata. wczoraj zrobiłam próby wątrobowe i wyszło ALAT: 23, ASPAT:43 CHCIAŁABYM WIEDZIEĆ CO TO OZNACZA BO WIZYTĘ U LEKARZA MAM DOPIERO ZA KILKA DNI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej! czekając na to aż ktoś odpisze na mój post, postaram ci się wypowiedzieć na temat twoich wyników, moja kobieta pracuje w labolatorium medycznym w szpitalu i twierdzi że raczej ALAT jest OK to ASPAT jest troszeczke za wysoko. Ale ponoć nie ma czegoś niepokojącego.pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dziewczyny nie zdajecie sobie sprawy, że wszytsko co przymujecie jest rozkładane w watrobie, to ona jest filtrem i jednym z najbardziej zapracowanych organów. Trujecie sie tabletkami antykoncepcyjnymi, dowalacie wątrobie a potem sa tego skutki. Zrób USG i reszte potrzebnych badań, nie przyjmuj leków przeciwbólowych które mają w swoim składzie paracetamol, nawet gdy sie przyziebisz patrz w skład tych wszytskich Gripexów, ferwexów itp po prostu strzez się kwasu acetylosalicylowego ponieważ jest szkodliwy dla wątroby. W aptece kup ziołowe leki wspomagajace regenerację wątroby i trzymaj sie ścisłej diety, teraz musisz pomóc swojej wątrobie. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×