Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból stopy i brak gipsu przy złamaniu kości śródstopia


Gość robert

Rekomendowane odpowiedzi

6 11 2011 byłem na ostrym dyżurze z powodu bólu prawej stopy od strony zewnętrznej. Lekarz po obejrzeniu prześwietlenia oraz stopy stwierdził że noga jest zbita kazał nie obciążać nogi i okładać nogę zimnymi kompresami . do dnia dzisiejszego ból nie ustąpił. w dniu dzisiejszym po wizycie w poradni ortopedycznej po prześwietleniu okazało się, iż piąta kość śródstopia prawego jest złamana ale po takim czasie od urazu nie trzeba nogi gipsować. co dalej chodzę o 1 kuli stawowo-łokciowej ale moja stopa cały czas mnie boli i w jakimś stopniu jest obciążona co mam robić dalej iść do innego specjalisty ?? Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze pójść na konsultację do prawdziwie dobrego chirurga. Polecam doktora Stanisława Pomianowskiego w Otwocku. Wprawdzie jest specjalistą od reki, ale mojemu synowi uratował stopę ze złamana 5 kością śródstopia, którą poprzedni *fachowcy* stosując dwa niepotrzebne zagiegi pozostawili samopas z odłamkiem klinowym do samoistnego zrośnięcia, jednocześnie żądano od pacjenta decyzji czy włożyć nogę w gips, Po zabiegu w klinice w Otwocku na prześwietleniu nie ma nawet śladu zrośnięcia. Pomyśl, że to stopa i jeśli coś się źle zrośnie to będzie bolało przy każdym kroku, jeśli nie ruchu przez resztę życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×