Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Drut Kirschnera przy złamaniu nasady dalszej kości promieniowej


Gość Aneta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,w sobotę 19 listopada upadłam i doznałam urazu - złamanie nasady dalszej kości promieniowej lewej.W szpitalu zostałam na noc następnego dnia byłam operowana pod narkozą,obudziłam się już z gipsem i nie dowiedziałam się nawet co mi w tej ręce zrobili.Dziś dostałam wypis ze szpitala i jest napisane że wykonano zabieg repozycji złamania i stabilizację przezskórną drutem Kirschnera.Od soboty boli mnie lewa ręka aż za łokieć,palcami ruszam lecz to tez boli najbardziej przy ruchach kciuka,tabletki przeciwbólowe nie pomagają.Gips mam na 5 tygodni.Może ktoś z państwa także miał taki uraz i wie gdzie został umieszczony drut,czy zostają po tym jakieś blizny,powikłania,i czy usunięcie drutu boli?Jesli mogą Państwo podzielić się swoimi wiadomościami,poradami byłabym bardzo wdzięczna.Z góry dziękuje i Pozdrawiam :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam dokładnie to samo już czwarty dzień po zabiegu , reka boli strasznie i mam dwa druty. Jeśli mogę Ci coś poradzić to mi pomaga doraznie Ketonal Duo. działa 24h wiedz jest ok. Przy spaniu spróbuj sobie ręke na poduszce do ciała położyć, mi pomaga nie boli tak. Pozdrawiam i dużo zdrowia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×