Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nadmiar skóry na penisie podczas wzwodu


Gość Proszę o pomoc ^^

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Proszę o pomoc ^^

Witam, mam 17 lat. Jakies 2 lata temu przechodzilem zabieg na stulejkę. Od pewnego czasu wydaje mi się ze mam pewien problem. Otóz zauwazyłem na filmach erotycznych iz podczas wzwodu, skóra jest naciagnieta na całego penisa i żoladz jest odkryty, W moim przypadku jest zaś tak, ze normalnie mogę obciagnąc skóre bez zadnego bólu do samego konca, lecz gdy puszczę czlonka to ona wraca z powrotem i przykrywa połowe żołędzia. A kiedy obciagne skore całkowicie to na samym dole penisa znajduje sie spora ilosc skory, która jak wyzej wspomniałem po puszczeniu penisa podciąga sie do góry. Dodam ze wielkosc mojego penisa w wzwodzie to 16cm. Bardzo proszę o pomoc, gdyz chciałbym wiedziec czy moje watpliwosci sa słuszne czy tez nie musze się niczym martwic. Dodam ze gdy zakładam prezerwatywe to, kiedy trzymam penisa i zakładam to wszystko jest cacy, lecz gdy puszczam penisa to pod guma marszczy sie skóra i robia sie tak jakby *fałdy*... prosze o pomoc ! :( Pozdrawiam 1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 23 lata i ten sam problem! To jest uporczywe dla mnie w szczególności jak zakładam kondon robi sie tak samo jak i tobie. Poprostu jest to fald skory. Możliwe, ze wedzidelko jest za krótkie. Jedynie pewnie obrzezanie byłoby skuteczne:) Czekam na jakaś opinie od fachowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×