Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przeszczep skóry przy rumieniu


Gość Anna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuję informacji na temat przeszczepu skóry, z tego co wiem są wykonywane np. po poparzeniach twarzy. Jednak ja chciałam się dowiedzieć czy jest możliwy przy posiadaniu bardzo rozległego i intensywnego *rumienia* ? - laserowe zabiegi IPL nie dają pożądanych efektów.. Potrzebne mi są wszelkie informacje, czy to zabieg bezpieczny, wykonywany w podanym przeze mnie problemie, jak bardzo kosztowny, czy zostają widoczne blizny i czy zniekształca twarz, plusy i minusy, itp. Najbardziej liczą się dla mnie odpowiedzi specjalistów i osób które mają kontakt z tego typu operacjami. Jeżeli będzie jakaś lepsza alternatywa, proszę również o informację. Proszę nie pisać że tak drastyczne środki są mi nie potrzebne, choruję na to od urodzenia i jest to wada tak szpecąca i tak intensywna w moim przypadku że człowiek nigdy nie osiągnie komfortu psychicznego na różnych płaszczyznach życia.Nie mam szacunku do własnej twarzy a także bardzo zaniża to moją pewność siebie. Mam dość używania ciężkich pudrów kryjących, które i tak tego nie ukryją, chcę cieszyć się moją skórą bez makijażu i być osobą szczęśliwą. Bardzo proszę o radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×