Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból śródstopia przy chodzeniu


Gość Ant

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas biegania po nawierzchni asfaltowej poczułem mocny ból w lewej części śródstopia. Część ta boli mnie podczas chodzenia, a szczególnie przy przenoszeniu ciężaru ciała na tą część stopy. Co to może być za uraz? Od razu mówię, że noga nie jest opuchnięta tylko boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem! Witam, mam problem ze stopą. Pól roku temu przeszlam zmęczeniowe złamanie drugiej kości śródstopia. Kość się zrosła, nie bolała, wszystko było dobrze. Od tygodnia jednak boli mnie stopa, jednak jedynie przy chodzeniu w butach. Na boso nic nie boli, stopa nie jest opuchnięta. Nie boli także przy chodzeniu na palcach, co jest dosyć dziwne. Boli tylko i wyłącznie przy chodzeniu w butach. Bôl jest dziwny, boli mnie śródstopie, ale bliżej pięty, czyli zupełnie w innym miejscu, niż miejsce, gdzie stopa była złamana. Co prawda od dwóch miesięcy biegam, jednak nie są to biegi forsowne, góra 20 minut dziennie truchtu. Nie miałam ostatnio żadnego urazu, nie zmieniałam obuwia. Dzień przed tym, jak stopa zaczęła boleć byłam na dłuższym spacerze i chodziłam po kamieniach. Odpoczynek i smarowanie stopy maściami niewiele pomogło. Co to może być? Proszę o pomoc! Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×