Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wycięcie guzków krwawniczych sposobem Fergusona


Gość marianna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.19.10.2011 miałam operacyjne wycięcie żylaków sposobem Fergussona .49.46.Rozpoznanie guzki krwawnicze III stopnia .I 84.4 Na drugi dzien wyszlam do domu.Lekarz nie zalecil zadnej diety powiedzial ze nomalne jedzenie ma lepszy wplyw na szew podobno lepiej pracuje rozciaga sie.20.10.2011 przed wieczorem poraz pierwszy po operacji zalatwilam sie .Stolec byl normalny nic nie krwawilo i nic nie bolalo bylam szczesliwa bo tyle sie o tym pierwszym razie naczytalam jaki to bol.W nocy sie zaczelo bol okropny 3 razy w nocy sie jeszcze zalatwialam potem w dzien 3 razy bylo male krwawienie przy stolcu. Tylek bolal okropnie przez caly dzien prawie.Mam pytanie czy to dobrze ze tyle razy sie zalatwialam w tak krotkim czasie po operacji czy lepiej jest stosowac jakas diete i najwazniejsze ile powinnam dostac zwolnienia chorobowego bo lekarz powiedzial ze nie da wiecej niz 10 dni.Ja naprawde cierpie nie spie po nocach praktycznie nie funkcjonuje w dzien i w dodatku boli mnie kregoslup po znieczuleniu gdyz nie mogli sie wkluc i mam teraz 5 dziurek na plecach nie moge sie dobrze schylac itp.Prosze o odpowiedz bo nie wiem co robic a lekarze u nas nie maja dobrych opin .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×