Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból nadgarstka przy dotyku po urazie


Gość Adam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, grając w piłkę po mocnym strzale dostałem futbolówką w rękę, która mi się przegieła podejrzewałem złamanie Colles*a więc poszedłem do szpitala na izbe przyjęć - lekarz TYLKO obejrzał dłoń nawet nie zrobił prześwietlenia i stwierdził, że on tu ewidentnego złamania nie widzi, po czym stwierdził, że należy to smarować altacetem i jak nie przejdzie do tygodnia to się zgłosić. Problem w tym, że ten nadgarstek już miałem raz złamany kilka dobrych lat temu dlatego poradźcie czy mam czekać z tym do tygodnia czy udać się na prywatną wizytę. Objawy jakie mam to: ból takiej kostki gdy dotykam, uciskam dokładniej tutaj [img]http://images50.fotosik.pl/1109/e707cf942507d5e1.jpg[/img] ból gdy próbuje jakby wyprostować nadgarstek w górę (tak jak się podpiera) słabszy i nie odczuwalny gdy wyginam w lewo/prawo tak samo jak zginam w dół, obrzęku za bardzo nie widać ból czasem promieniuje do kciuka (obecnie zabandażowałem nadgarstek żeby go usztywnić przedtem i teraz boli mnie trochę bardziej). Ponadto gdy wykrecam nadgarstek (robię *kółka*) coś mi strzela w środku. Nie mogę też za bardzo chwytać tj. np. butelki koli itd. bo mnie boli. Sam za bardzo nie wiem co robić kiedyś miałem podobną sytuację z tym samym nadgarstkiem i faktycznie przeszło ale wydaje mi się, że wtedy ból był mniejszy. Proszę o porady z góry dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×