Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból klatki piersiowej i szyi


Gość Jan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Od pewnego czasu mam szereg niepokojących dolegliwości. Nie są one same w sobie jakoś bardzo uciążliwe, mimo to wołałbym tego nie ignorować. Chodzi mi mianowicie o: - Bol szyi, ma dwa rodzaje: pieczenie, lub odrętwienie *przód, prawy i lewy kraniec*, pomaga leżenie. - Ból klatki piersiowej głownie prawej strony *zdarza sie też lewa* kłócie, nie nasila sie przy oddychaniu. - Od pewnego czasu zbiera mi sie też dość duza ilośc sluzu w gardle, nie wiem czy ma to coś wspolnego. Podczas występowania dolegliwości nie zaobserwowałem wzrostu ciśnienia/tętna. Nie wykluczam też że powodem tego są nerwy, ogólnie ostatnio dużo sie denerwuje, ww. objawy też nie powoduje tego że jestem bardziej spokojny. Rozumiem ze powinienem udać sie z tym do lekarza, ale wizytę mam dopiero w październiku i wołałbym sie czegokolwiek dowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobne objawy do tego dochodzą lęki o swoje zdrowie, dreszcze, drgawki na całym ciele, i jest mi zimno- podobno nerwica ale boje sie ze to coś z sercem... po raz pierwszy gdy mi się to przytrafiło miałam jeszcze kołatanie serca było nawet pogotowie, co dzień dochodzą jakieś nowe dolegliwości boje sie że zaczynam wariować ale przecież ja to wszystko czuje i boli naprawdę, fakt dużo się denerwuje nawet bardzo, mam dużo na głowie....czy to naprawdę trafna diagnoza????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×