Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ściskanie w kolanie po artroskopii


Gość Eryk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie choć wiem żę temat był powielany jednak nie znalazłem takiego przypadku jak mój, więc, dokładnie 8 tygodnie temu miałem zabieg ortroskopie kolana zerwane wiązadło po (wewnętrzej) stronie kolana prawego, po interesującym filmie który miał okazję oglądnąć podczas zabiegu pt *moje kolano od środka* wnioskuję iż miałem wycięte reszki tego co zostało po wiąziadle i oczywiście odessaną wodę z kolana która mi się zabrała, więc problem w tym że po 8 tygodniach oszczędzania się odczuwam ból , mało tego, przy kucaniu moja operowana noga nie zgina się tak jak druga, wczoraj w końcu musiałem popracować i ból się nasila nie ma tragedii a jednak, ból określiłbym jako odczucie ściśnięcia nogi na wysokości kolana i jakbym czuł niedokrwienie kończyny, proszę o poradę czy to normalne , może znowu woda zebrała się pod kolanem , co warto zrobić w tym przypadku , mogę normalnie chodzić nawet biegać nie mam żadnych problemów, jednak ten ból a raczej odczucie ucisku oraz nie możność zginania nogi przy kucaniu mnie martwi , będę bardzo wdzięczny za szybką odpowiedz . pozdrawiam Eryk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×