Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ucisk i stwardnienie w cewce moczowej


Gość Grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 23 lata i od dłuższego czasu borykam się z problemem w obrębie cewki moczowej lub ciała gąbczastego prącia. W kroczu tak jak biegnie cewka moczowa zaraz pod skórą czuję stwardnienie i ucisk, szczególnie jak napinam zwieracz cewki. Przeszkadza mi to w siedzeniu czy po dłuższym chodzeniu, czuję wtedy że to miejsce jest obolałe i twarde. Również mam problem z cewką (lub ciałem gąbczastym) na długości prącia, a mianowicie coś w rodzaju osłabienia czucia cewki na tym odcinku, zauważyłem to podczas oddawania moczu czy przy wytrysku, skurcze cewki które wcześniej były silne teraz są ledwo wyczuwalne. Często czuję ból na całym odcinku cewki moczowej. Kiedyś dawno temu otarłem sobie skórę prącia od spodu właśnie w miejscu cewki/ciała gąbczastego i od tamtej chwili mam tam cieńszą, gładszą i trochę zaczerwienioną skórę, a dość niedawno podczas stosunku za mocno odgiąłem penisa w górę. Myślę, że obie te sprawy mogą mieć jakiś wpływ na wspomniane dolegliwości. Chciałbym wiedzieć czy to może być jakieś uszkodzenie czy stan zapalny w obrębie cewki lub ciała jamistego i jakie badania mógłbym zrobić, aby sprawdzić stan tego miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×