Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Opadanie penisa w stanie erekcji


Gość Mark

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 16 lat i pewien problem dotyczący erekcji. Mianowicie chodzi mi o to, że podczas erekcji penis nie *stoi* tak jak powinien, *opada* na lewą stronę, można by nawet powiedzieć, że czasem leży na udzie/ opiera się o nie . tak jakby z lewej strony przy łączeniu penisa z brzuchem nic go nie podtrzymywało i opada, kiedy napnę mięsień Kegla jest okay, trzyma się pion, lecz nie dłużej niż 10-20 sekund po czym znowu opada. Czasami, lecz bardzo rzadko 1-3 razy na miesiąc mam normalne erekcje. Normalne rozumiem przez to, że penis jest we wzwodzie i nie muszę ingerować w to, aby był w pozycji pionowej, po prostu jest tak jak ma być, *trzyma się* . Nie wiem co jest nie tak, jakie może być to schorzenie ? Do jakiego lekarza się z tym udać? Urolog/Ginekolog czy gdzie? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze mówiąc mam podobnie, z tym że jestem o rok od ciebie młodszy. :) Według mnie to jest chyba normalne, bo przez te 15, powiedzmy, sekund, zdążysz na tyle *ochłonąć* penis ci opadnie. Gdybyś miał, no nie wiem, ładną, naga kobietę na ścianie czy suficie i byś sobie wyobrażał różne scenki, to powinien stać normalnie. :) Ja jednak nie jestm ekspertem, udaj się do ginekologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak mi jeździ dziewczyna po penisie, to też nie mogę utrzymać go cały czas *napiętego*, to mnie drażni, niby stoi, ale nie jest twardy tak jak go *napnę*, a jak napnę to na 10 sekund i potem już nie da rady dłużej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Penis odchyla sie na lewa strone, gdyż w stanie spoczynku lezał w lewej nogawce,spróbuj go przekładać do Prawej, albo by stał w kierunku pepka, oczywiscie takie skrzywienie nie przeszkadza w stosunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×