Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Nagłe pojawienie się silnych bóli przy łopatce


Gość Patryk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam ogromny problem i szukam pomocy dzie tylko moge. Pisze z wysp brytyjskich. Moja mama 3 dni temu dostala bardzo silnych boli doladnie chodzi o bol przy lub pod lewa lopatka. Bol jest strasznie silny, nie daje spac, lezec, siedziec ani chodzi. Boli caly czas, rwacy silny bol promieniujacy przy tym na cala lewa reke. Nie pomagaja masci (np: Naproxen Emo) nie pomagaja leki przeciwbolowe (nawet ketonal). Od kiedy bol sie pojawil, nie ustepuje. Lekarz z ambulansu **przypuszcza** ze to bol miesnia, choc nawet nie podali zadnego leku. Zadnej pomocy bo przed ich przyjazdem wziela Ketonal. Przy znalezeniu odpowiedniej pozycji podczas lezenia, bol ustepuje ale na kilka minut. Co to moze byc i co z tym robic??? Wizyte w tutejszym osrodku zdrowia mamy za poltora tyg... Co do tego czasu??? Bardzo prosze o pomoc bo mama bardzo cierpi a ja nie moge jej pomoc. Dziekuje i czekam na odp. Pozdrawiam Przepraszam, zapomnialem dodac ze podczas wizyty lekarza z pogotowia zostalo wykonane badanie EKG (wynik b.dobry) oraz pomiar cisnienia, rowniez wynik dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×