Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Krwawienie z odbytu po distreptazie


Gość zuzia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam 28 lat, 2 tygodnie temu udałam się do ginekologa celem wyjaśnienia pobolewania w podbrzuszu, wiązało się to również z bólem podczas stosunku. Ból występował od czasu do czasu, początkowo wyjaśniałam je stanami zapalnymi, choć nie potwierdzałam ich żadnymi badaniami. Pani ginekolog po wykonaniu usg stwierdziła *coś* w okolicy lewego jajnika lub nawet jelit, tego nie była w stanie zobaczyć. Zaleciła stosować distreptazę raz dziennie i usg jamy brzusznej, którego jeszcze nie zdążyłam zrobić i zleciła badania morfologię, CRP, CA125, które wyszły w normie. Po distreptazie czułam się fatalnie, ciągle bolał mnie brzuch, czułam ucisk, i po wymuszonej defakacji czułam ulgę. Po 5 dniach stosowania distreptazy w nocy obudził mnie ból brzucha i tak na wymuszeniu siedzialam ok 4 godzin w toalecie w między czasie zauważyłam dziwną wydzielinę z odbytu przy próbach wypróżnienie się.Wyglądałą ona jak mieszanka świeżej krwi ze skrzepami. Nastepnego dnia skonsultowalam z moim ginekologiem i kazała mi odstawić distreptazę i skonsultować się z chirurgiem. Ten stwierdził, że wypadałoby zrobić kolonoskopię, bo każde krwawienie trzeba sprawdzić, ale sugerował to jako ostateczność. Ja się zastanawiam również, gdyż to był jednorazowy epizod. Wcześniej nie zauwazylam jakichkoliwek niepokojących objawów krwawienia itp, nie mam zaparć wręcz przeciwnie, ale wydaje mi się, że w granicach normy. Dopiero po distreptazie czuję swędzenie w okolicy odbytu, ból przy defekacji, wstrzymuję się, bo boli, zauważyłam zwiększone wydzielanie śluzu. Nie wiem już sama czy mam się przejąć tym czy nie? Co mam teraz zrobić? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×