Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból kolana po wysiłku po wczesniejszym upadku


Gość Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie ! Mam problem z lewym kolanem mianowicie* gdy wykonuję jakis szerszy ruch fizyczny, mam tutaj na uwadzę bieg, (wł. to gra w piłkę) to boli mnie kolano. Dodam że po takim własnie wysiłku gdy chcę zgiac kolano, to im bardziej zginam tym bół sie nasila. Jednak chodzic mogę normalnie. Zaczeło sie od tego iż spadłem na to kolana z 1,5m, opatrzyłem je niepamietam ale chyba troszeczkę spuchło, smarowałem altacetem przez jakis czas, aż ból przestał sprawiac mi pproblemy przy standardowych ruchach tzn* przy chodzeniu, postanowiłem odczekac tydzień. Gdy minał czas oczekiwania, postanowiłem zagrac w piłkę i po meczu występował ból w okolicy kolana. Dodam żę po jakims upływie czasu ból zanikł jednak gdy wkonwyałem ruch np. biegałem( bieg dosyc intensywny gdzies z 15 min) to powracał i tak w kółko. Naturalnie wykonałem rtg lewego kolana ale wszystko jest w porządu natomiast mam skierowanie do przychodni ortopedyczne jednak zanim tam zawitam chciałbym wstepnie wiedziec co mi może dolegac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie objawy mogą wskazywać na uszkodzenie jakiś części stawu kolanowego (np. więzadeł czy łąkotek). Tego nie da się wykryć na podstawie badania rentgenowskiego. Myślę, że dokładne, bezpośrednie badanie ortopedyczne wyjaśni z czym są związane te problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×