Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból podbrzusza w okolicy jajnika i ból nogi przy rance w pachwinie


Gość Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Od dwóch dni odczuwam ból z prawej strony podbrzusza(jajnika?) , do tego dochodzi ból wewnętrznej strony uda , łydki i śródstopia. Taki ciągnący ból , nie jest on silny ale uciążliwy. Dodam , że od kilku miesięcy na pachwinie mam rankę , która raz się goi a potem odnawia np. od przetarć i ropieje ... Radziłam się swojej pani ginekolog w sprawie tej rany,ale stwierdziła że jest to z pewnością przez depilacje i po prostu mnie zbyła. Obecnie ranka jest zagojona ale *blizna* jest zaczerwieniona i po prostu jakby rana od środka , bo to się nie goi. Dodam że dbam bardzo o to żeby nic złego się w jej okolicy nie działo , palstry , maści tj, tribiotic, dokładna codzienna higiena. W tym momencie znajduję sie na terenie Holandii i nie mam zbytniej możliwości leczenia się , ale bardzo mnie to niepokoi , do Polski wracam za dokładny miesiąc, a nie chce ryzykować swojego zdrowia w żaden sposób, Wiem że z pewnością trudno odpowiedzieć na pytanie co mi jest bez zbadania mnie ale chciała bym wiedzieć na co mogą wskazywać moje objawy. Mam 19 lat , miesiąc temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne(cyprest) brałam je pół roku , za 5 dni mam dostać miesiączkę , pierwszą po odstawieniu tabletek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×