Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Opuchlizna zakrywająca żołądź penisa po plastyce napletka


Gość Lodołamacz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lodołamacz

3 dni temu miałem przeprowadzona plastykę napletka. Mam pewne przeczucie, że coś jest nie tak: - opuchlizna zakrywa żołądź (opuchlizn jest strasznie duża, ponieważ lekarz usunął jeszcze krwiaka, który powstał po zabiegu) , oczywiście pozostała *dziurka* przez którą widzę żołądź, ale nie jest on na wierzchu tak jak po zabiegu. Opatrunku nie miałem jako takiego tylko gazę czy coś żeby nie pobrudzić ubrań krwią. Urolog przepisał mi antybiotyk oraz lek w spreju octenis***. W sumie pewnie gdyby nie ta opuchlizna to udało by się zdjąć napletek z żołędzia ale to na razie wydaje się nie możliwe. cały napletek wygląda jak siniak pod okiem po bójce. Dodam że miałem podane dużo leków znieczulających (jak to powiedział mój lekarz *końską dawkę*) . Wizytę kontrolną mam za tydzień ale boje się że coś jest nie tak. czy to normalny stan mojego członka? czy muszę udać się do urologa czy ta opuchlizna zejdzie i ściąganie napletka będzie możliwe? prosze o odpowiedz, jeżeli czegoś brakuje to wszystko dopiszę, Pozdrawiam Proszę o szybką odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×