Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Usunięcie narośli w okolicy ucha u nastolatka


Gość Grzego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , chciałem się dowiedzieć u kogo usuwa się narośla w okolicy ucha. Czytałem gdzieś że u chirurga dziecięcego , mam 16 lat, wtedy też mam się zwrócić do chirurga dziecięcego , czy może do zwykłego chirurga? Ile kosztuje taki zabieg, chodzi mi o zbliżona cenę , ponieważ w różnych miejscach w Polsce jest inny cennik, czy może jest darmowy? Czy mam dzwonić bezpośrednio do poradni chirurgi dziecięcej i tam się wszystkiego dowiedzieć? Jaki jest czas oczekiwania na taki zabieg? Proszę o szczegółową odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem gdzieś że u chirurga dziecięcego , mam 16 lat, wtedy też mam się zwrócić do chirurga dziecięcego , czy może do zwykłego chirurga? - w Twoim wieku trzeba się zwrócić z tym problemem do chirurga dziecięcego oczywiście z rodzicem Ile kosztuje taki zabieg, chodzi mi o zbliżona cenę , ponieważ w różnych miejscach w Polsce jest inny cennik, czy może jest darmowy? - można go wykonać w ramach ubezpieczenia NFZ czyli za darmo, trzeba mieć tylko skierowanie od lekarza rodzinnego do Poradni Chirurgii Dziecięcej Czy mam dzwonić bezpośrednio do poradni chirurgi dziecięcej i tam się wszystkiego dowiedzieć? - radzę najpierw iść z tym problemem do lekarza pierwszego kontaktu lub dermatologa Jaki jest czas oczekiwania na taki zabieg? - około miesiąca, różnie to bywa w różnych rejonach Polski - prywatnie taki zabieg może kosztować od 200-500 zł (nie potrzeba skierowania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×