Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Silne bóle klatki piersiowej, karku i potylicy po badaniu płynu mózgowo rdzeniowego


Gość Dariusz Wincior

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dariusz Wincior

Mam bardzo mocne bóle klatki piersiowej i karku po zabiegu badania płynu muzgowo -rdzeniowego badanie przeprowadzone 28.07.2011 roku w klinice w niemczech . Badanie bardzo zle zostało przeprowadzone musiałem chodzi po 45 minutach od w bicia . mam uraz po punkcyjny martwi mnie tylko fakt ze dzis jest 30.07.2011 roku mam silne bule karku klatki piersiowej pulsujace na ramiona i rece jestem teraz w domu wypisali mnie po 22 godzinach po zabiegu .. ( dziwi mnie fakt ze po badaniu przechodziłem ok 500 m lub wiecej po osrodku z biuro do pokoju i z powrotem z paliłem 6 papierosów i wypiłem tylko 0,5 litra wody ) nie podpisałem zgody na badanie i tak mi je zrobili ) po powrocie ze szpitala zgłebiłem wiedze o tym badaniu i szczeka mi opadła jak przeczytałem o 3 gopdzinach lezenia na brzuchu i 24 godzinnym rezimnie łużkowym) ni eweim co mam robic czy wytrzymac ataki bulowe przez 3-4 doby i maja minac czy poprosty po nakłuciu nie zrosła sie rana i płyn wycieka do tej pory) Mam MOCNE NAPADY BULOWE KARKU PLECÓW i KLATKI PIERSIOWEJ PULSUJACE NA RAMIONA leże w łużku i wstaje tylko w potrzebie ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×