Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Opuchnięcie penisa po stosunku seksualnym po obrzezaniu częściowym i plastyce wędzidełka


Gość marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 23lata jestem 6 miesięcy po obrzezaniu częściowym i plastyce wędzidełka, wszysko wygoiło się ok., blizny praktycznie nie widoczne. Napletek po skróceniu odkrywa mi żołądż - myślałem że troche więcej zostanie skóry, mogę go bez problemu naciągnąć ale i tak wraca po jakimś czasie, także ćwiczenia napletka nic tu nie dadzą. Problem jest tego rodzaju , że po stosunku penis puchnie opuchlizna pojawia się w rowku za żołędziem i na resztkach napletka(jakby zbierała się woda), obojętnie czy stosunek jest z prezerwatywą czy też nie, dodam, iż mam stałą partnerkę i pochwa jest dostatecznie nawilżona dodatkowo stosowaliśmy różne środki poślizgowe. Przed zabiegiem nie było tego problemu mimo małej stulejki i przykrótkiego wędzidełka pobolewało i jakoś to było ale też nie dało się z tym żyć. Problem ten występuje także po masturbacji mimo używania środków nawilżających i delikatności.Lekarz prowadzący przepisał mi maść na podrażnienia i stwierdził że będzie lepiej i tyle w temacie. Czy przyczyną może być, że za dużo napletka zostało odcięte i daje o sobie znać pozostałość napletka?, czy też wędzidełko zostało za mocno skrócone?. czy mimo iż mam obrzezanie częściowe może zrobić się od tego załupek? i czy jeśli to nie przejdzie czy jest sens poddać się obrzezaniu całkowitemu?, a może na skutek zabiegu coś jest nie tak z dopływem i odpływem krwi z penisa?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×