Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czerwony bąbel w kształcie pestki od śliwki przy odbycie


Gość Marian

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Chciałbym zapytać się oraz poradzić co to może być gdyż zauważyłem od samego rana dzisiaj oraz poczułem swędzenie, którego oczywiście nie drapie oraz lekki ból przy odbycie, coś jakby wychodziło z niego ale niestety nie jestem pewien tego i nie mam jak sprawdzić ani dać nikomu do sprawdzenia tym bardziej a obcym osobom nie mam zamiaru pokazywać rzeczy intymnych. Jest to w kształcie pestki od śliwki i jest koloru czerwonego, boję się żeby nie pękło ani nic... wczoraj wszystko było dobrze jeszcze a rankiem już coś poczułem zaś teraz po kilku godzinach zrobiło się to trochę większe i się zaczynam niepokoić. Nie wiem czy to może być jakiś wpływ ale wczoraj jak co drugi-trzeci dzień przebiegłem 5km oraz po tym wziąłem ciepły prysznic w okolicach 38 stopni celsjusza no i słuchawką z wodą nastawioną na maksymalny strumień zacząłem spryskiwać odbyt przez kilka sekund a po tym zacząłem go myć ręką normalnie, być może to ma jakiś wpływ - być może zwykłe podrażnienie przez tą wodę? Chciałbym również dodać, że połowę wczorajszego dnia spędziłem w ogrodzie gdzie pełno robaków, mrówek i tzw. szczypaw i nie wiem czy może, któreś z nich mnie użarło a dopiero teraz to wyszło dopiero. Proszę o pomoc!!! PS. Jeżeli jest to ważne, to mam 22 lata, nigdy nie chorowałem na nic, w pełni zdrowy człowiek jestem i byłem aż tu nagle takie coś się pojawiło z nienacka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zapewne żylak odbytu. Jeśli odczuwa Pan związane z tym dolegliwości to trzeba w tej sprawi udać się bezpośrednio do lekarza, który zaleci odpowiednie środki farmakologiczne stosowane miejscowo jak i ogólnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to jest tylko żylak czy nie bo się na tym kompletnie nie znam i pierwszy raz się z takim czymś spotykam, stąd ten temat. Ten *bąbel* jak to nazwałem już powoli maleje po tym kremie, swędzi i mniej boli ale to chyba oznaka, że się goi raczej ale mam jeszcze inne pytanie. Czy to się wysuszy po tym kremie czy zwyczajnie wejdzie do środka i za jakiś czas może znowu wyjść bo bardzo bym nie chciał. Chodzi o to, że wuja też ma problemy z tym i jak się wydala to często mu w środku pęka z tego co mówił i sama krew leci ale on to nie dba o siebie to ja to wiem ale co zrobić, żeby w środku nie pękło u mnie i żeby takie coś więcej się nie pojawiło albo chociaż nie w niedalekiej przyszłości czy zwyczajnie nie mam na to wpływu? Dodam, że mam jakieś dobre czopki jeszcze ale nie wiem co się stanie jak go sobie do tyłka wsadzę czy to popęka tam w środku i spokój?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×