Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dziwne zgrubienie, napięcie i ból mięśni między szyją a ramieniem


Gość Karolina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karolina

Mam dość poważny problem, który chyba *przechodziłam* bo borykam się z tym już 2 lata...Otóż po prawej stronie szyi, w miejscyu gdzie kończy się szyja a zaczyna ramię (ta poduszeczka mięśniowa) mam bardzo zgrubiałe mięśnie pod skórą, które *ciągną* mnie i bolą zwłaszcza w nocy. Szyja po tej stronie jest napieta, mięśnie twarde i jakby nabrzmiałe.Czasmi boli mnie też cały mięsięńszyjny który ciągnie się aż za ucho do dołu do tej poduszeczki. Lekarz pierwszego kontaktu powiedział, że to nie węzły, zalecił rtg kręgów ale wyszło tylko *zniesienie lordozy szyjnej*...Mogę spać na tej stronie i wtedy czuję ulgę ale gdy próbuję głowę przekręcić w drugą czyli niebolącą stronę to odczuwam silny dyskomfort, nie śpię, męczę się, muszę więc spać tylko na tej stronie na której mam to *coś*.Dużo czytam, piszę przy komputerze bo tak naciągnęłam mięśnie od pochylania głowy, że już mi to zostanie. Rozważam iść prywatnie na tomograf bo coraz bardziej boję się co to jest. Badania krwi w normie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×